Haus pamatų blokeliai

 

Haus blokeliai pamatams tai puikus blokeliai norintiems įsirengti namo pamatus. Pamatų blokeliai naudojami juostinių pamatų įrengimui taip pat namo rostverko įrengimui iš blokelių, taip pat šie blokeliai tinka namo rūsio įrengimui, atraminių sienelių statybai ir beabejo tvoros pamatų statyboms. Haus pamatų blokeliai visame pasaulyje gaminami jau apie vieną šimtą metų.

 

Haus pamatų blokelių panaudojimas sutaupo ne tik pinigus bet ir Jūsų brangų laiką - skirta pamatų statyboms. Pamirškite apie klojinius kuriuos reikia sukalti iš medienos, tai užiema labai daug laiko, per kelias dienas niekaip nesukalsite klojinių pamatui. Sukalus iš medienos klojinius garantuoju, kad 99% pamatas bus kreivas. Norite išsinuomoti klojinius? ar matėte Jų kainą? Dažnai klojinių nuoma yra brangesnė negu Mūsų siūlomi pamatų blokeliai. Kodėl? nes stengiamės klientui pasiūlyti pačia mažiausią kainą.

P6-20

Kaip pvz. paeme pamato storį 30cm. t.y. 3.3m3 pamato reikia supilti 1 m3 betono, naudojant Haus pamatų blokelius Jūms prireiks tik 0.7m3 betono, Jūs dar nepradėje statybos darbų sutaupote 30% išlaidas betonui. O kur darbo kainą? su pamatų blokeliai patys galite įsirengti pamtą tai paprasta ir beprotiškai greitas procesas, nereikia tūrėti specialių įgūdžių.

 

Haus pamtų blokeliai yra dviejų rūšių " Haus pamatų blokeliai P6-30" ir Haus pamatų blokeliai P6-20. Skirtumas tar šių blokelių tai jų plotis.

 

Blokeliai transportuojami aplink Vilnių 100km. spindulių su iškrovimu, vežant bet kur kitur po Lietuvą iškrovimu Jums reiks patiems pasirūpinti.

 

Taip pat prekiaujame Haus sienų blokeliai , šie blokeliai pasižymi tvirtumu ir tikslumu. Iš Haus blokelių galima statyti iki penkių aukštų pastatus. Iš blokelių statyti tokie objektai daugiabūčiai Vilniuje "Koriai", "Aurum apartamentai", "Gariūnai" , "Helios City" ir daugelis kitų objektų.

Haus pertvarų blokeliai SP puikiai tinka būto - namo pertvaroms įsirengti.

 

Haus blokelių sudėtis

 

Haus blokeliai tai natūralus produktas netūrintis jokios chemijos

Sudėtis: vanduo, žvyras ir cementas.

 

Kur gaminami Haus blokeliai?

 

Haus blokelių gamykla yra šalia Vilniaus šalčininkų rajonas Vakariškių kaimas.

Tai viena iš moderniausiu šiuo metu esančių gamyklų. Haus gamykla yra pilnai automatizuota.

 

Haus blokelių pristatymo kaina?

 

Blokelių pristatymo kainą priklauso nuo perkamo kiekio. Perkant Haus sienų blokelius vienu kartu galime atvežti 25 m3 blokelių.

Užsakant haus pamatų blokelius P6-20 - blokelisu galime transportuoti irgi 25m3.

Haus pamatų blokeliai P6-30 vežamas kiekis nuo 28.35 m3.

 

Kokie objektai yra statyti iš Haus blokelių ?

 

Tarp pastatytų objektų yra GARIŪNAI, HELIOS CITY, AURUM APARTAMENTAI, KORIAI, VALSTYBINĖ VIRUSŲ LABORATORIJA, ir daugelis kitų objektų.

Įndividualių namų pamatus galite apžiūrėti visoje LIetuvoje, nes tikrai daug namų tūri pastatytus pamatus iš pamatų blokelių, žmonės jau įsitikino šių blokelių naudingumu.

 

Sunku vėdžioti elektros instaliacija Haus blokeliuose?

 

Netikėkite kitų žmonių išgalvojimais. Jums nereikia štobuoti viso blokelio, kad dėti elektros laidą.

Tesiog štuobojasi keliuose vietose blokelis ir laidas prakišamas pro blokelio vidų.

 

Ar šie blokai yra lygus?

 

Blokeliai yra lygus, lygumo paklaida keli melimetrai.

 

Haus blokelių mūrijamas skiedinys?

 

Blokeliai sienoms mūrijami ant skiedinio viena dalis cemento, šešios dalys smėlio ir papildomai dedamas plastifikatorius.

Kam plastifikatorius? tam , kad blokelis savo svoriu neišstuminėtu vandens iš siūlės ir ji neišdžiūtų.

 

Kokia haus blokeliai kaina?

 

Haus blokelių kaina priklauso nuo perkamo kiekio, nenorėdami Jūsų klaidinti jos nerašome, paskambinkite mums ir mes Jums pasiūlysime geriausią kainą.

 

Haus blokeliai kokie atsiliepimai ?

 

Blogi atsiliepimai rašomi konkurentų, nes Haus blokeliai atemė maždaug 30% rinkos. O tai didėli praradimai kitiems blokelių gamintojams.

 

Kodėl gerai Haus blokelius naudoti pamatams?

 

Jums nereikės naudoti klojinių. Pamirškite apie skydų gamybą, medienos pirkimas ,, tam kad pasidaryti namo pamatus.

Su haus blokeliai s nereikalingi, klojiniai, šie blokeliai atstoja klojinius.

Sudėdate blokelius į vidų idėdate armatūra ir viską užbetonuojate.

 

Kiek eilių galima užpilinėti vienu kartu?

 

Užpilti galite 3 eiles, reikia pravibruoti su ploniausiu statybiniu vibratoriumi. Darykite tai atsargiai ir ant mažiausio galingumo, kad nesuskaldyti blokelius.

 

Blokelius ir kaminus pristatome visoje Lietuvoje, pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Utenoje, Ukmergėje, Molėtuose ir kituose miestuose. - +370-609-030-30